Ułatwienia dostępu

Skip to main content

Dyżur eksperta: Dolnośląskie Małe Granty ZAPRASZAMY

11 kwietnia, 2022

Dolnośląska Federacja Organizacji Pozarządowych zaprasza na telefoniczny dyżur ekspercki, tym razem dotyczący naboru wniosków w Programie Dolnośląskie Małe Granty, którego DFOP jest realizatorem. To już ósma edycja tego Programu!

Nabór potrwa w dniach 13-27 kwietnia 2022. W naborze mogą wziąć udział grupy nieformalne składające się z minimum trzech pełnoletnich osób, wspólnie realizujących lub chcących realizować działania w sferze pożytku publicznego – o zakresie działań w sferze pożytku publicznego pisaliśmy tutaj. Osoby biorące udział w naborze powinny zamieszkiwać na terenie Dolnego Śląska. W ramach DMG można dostać dofinansowanie w wysokości do 5 tys. zł.

Pozarządowy Ostry Dyżur – DYŻUR EKSPERTA DLA NGO
Dolnośląskie Małe Granty

13 kwietnia 2022 r. / godz. 11.00 – 13.30
Maria Mika – prezeska DFOP oraz koordynatorka DMG
602 376 974

20 kwietnia 2022 r. / godz. 10.00 – 12.30
Marta Michałowska – opiekunka projektów DMG
538 443 838

Dyżur Eksperta odbędzie się w ramach projektu „Pozarządowy Ostry Dyżur” realizowanego z dotacji Program Aktywni Obywatele – Fundusz Krajowy z funduszy EOG.
Realizatorem projektu jest Fundacja „Merkury” w partnerstwie z LGD Kraina Wzgórz Trzebnickich oraz Fundacja Dobrych Działań.

Strona internetowa Programu: www.malegranty.pl
Składanie wniosków:  www.generator.malegranty.pl 

Chcesz uzyskać dofinansowanie w ramach Dolnośląskich Małych Grantów i potrzebna Ci konsultacja? Bezpłatnego wsparcia udzielą Ci nasi doradcy! Wybierz najbliższy Lokalny Inkubator NGO, skontaktuj się i umów się na doradztwo już dziś!