Ułatwienia dostępu

Skip to main content

Dyżur eksperta: „Nowy Ład” w organizacjach pozarządowych
ZAPRASZAMY

24 lutego, 2022

Polski Ład to USTAWA z dnia 29 października 2021 r. o zmianie ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych, ustawy o podatku dochodowym od osób prawnych oraz niektórych innych ustaw. Już z początkiem bieżącego roku weszła w życie ogromna ilość zmian odnoszących się do 26 aktów prawnych. W różnym wymiarze dotyczą one również organizacji pozarządowych.

Wzrost minimalnego wynagrodzenia i minimalnej stawki godzinowej, obowiązek udostępnienia płatności bezgotówkowych, zmiana limitu dla transakcji gotówkowych, składka zdrowotna i podatek na nowych zasadach czy ulgi podatkowe dla pracowników. Jest wiele kwestii i wiele pytań.

W odpowiedzi na liczne potrzeby i oczekiwania – zapraszamy serdecznie na spotkanie z ekspertem od trudnych tematów w zakresie księgowości i kadr. Tym razem dyżur eksperta poprowadzi dla Państwa księgowy z wieloletnim doświadczeniem w pracy w organizacjach pozarządowych – Marcin Babiuch.

Pozarządowy Ostry Dyżur – DYŻUR EKSPERTA DLA NGO
„Nowy Ład” w organizacjach pozarządowych
28 lutego 2022 r. (poniedziałek)
godz. 17.00
platforma ZOOM

Serdecznie zapraszamy!
Zgłoszenia przyjmowane są poprzez wypełnienie formularza: https://forms.gle/Nryj7p3siD58rVaG6
Link do spotkania zostanie Państwu przesłany przed spotkaniem na adres e-mail podany w zgłoszeniu.

Więcej informacji:
+48 606 333 989 | fddfundacja@gmail.com

Dyżur Eksperta odbędzie się w ramach projektu „Pozarządowy Ostry Dyżur” realizowanego z dotacji Program Aktywni Obywatele – Fundusz Krajowy z funduszy EOG.
Realizatorem projektu jest Fundacja „Merkury” w partnerstwie z LGD Kraina Wzgórz Trzebnickich oraz Fundacja Dobrych Działań.